Btrader
  Skelbimai 
  Naujas skelbimas 
  Straipsniai 
  Reklama 
  Kainos 
  Partneriai 
  Apie kompaniją 
  Nemokami skelbimai 
Naujienos
 

Įmonės kviečiamos dalyvauti lyginamuosios analizės rezultatų aptarimo seminaruose

2010-6-11, VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ balandžio – birželio mėnesiais vykdė lyginamąją įmonių analizę ir kviečia Jūsų įmonės atstovus dalyvauti analizės rezultatų aptarimo seminaruose. Lyginamoji įmonių analizė buvo atlikta naudojantis projekto „Konkurencingumo centras (I etapas)“ metu Lietuvai adaptuota konkurencingumo vertinimo ir stebėjimo sistema „Benchmark Index“.



Kiekvieno seminaro metu sertifikuoti įmonių lyginamosios analizės ekspertai pristatys vieno ūkio sektoriaus įmonių analizės rezultatus, stipriąsias ir silpnąsias puses lyginant su kitų ūkio sektorių įmonėmis Lietuvoje bei panašiomis įmonėmis užsienyje. Seminarų dalyviai turės galimybę ne tik sužinoti, kaip jų atstovaujamas sektorius atrodo užsienio įmonių kontekste, bet ir pasilyginti su kitomis Lietuvos įmonėmis. Taip pat bus aptariamos iniciatyvos, kurios labiausiai skatintų pelningumo, produktyvumo ir eksporto apimčių augimą įmonėse. Įmonių atstovai turės galimybę užduoti rūpimus klausimus ir dalyvauti atviroje diskusijoje.


Pirmojo seminarų ciklo metu bus organizuojami trys seminarai:

Mašinų ir įrengimų bei metalo apdirbimo sektoriaus įmonių lyginamosios analizės rezultatų pristatymas – birželio 21 d., 9 - 12 val.
Statybų sektoriaus įmonių lyginamosios analizės rezultatų pristatymas – birželio 21 d., 13 - 16 val.
Informacinių ir telekomunikacinių technologijų sektoriaus įmonių lyginamosios analizės rezultatų pristatymas – birželio 22 d. 9 - 12 val.

Seminarai vyks LR Ūkio ministerijos 209-oje salėje, adresu Gedimino pr. 38, Vilnius.

Į seminarus kviečiame registruotis iki š.m. birželio 18 d.
z.gudaityte@enterpriselithuania.com arba faksu (8 5) 2120160.
Atgal Į viršų

 
LTEN
Puslapyje yra 310 skelbimų
Nariams:
Vardas:
Slaptažodis:



Naujienos
  • MSA: medvežės galėtų gabenti iki trečdalio daugiau medienos
  • Medvežiai iš škvalo nusiaubtų miškų galėtų vežti 20-30 proc. daugiau medienos nei leidžia dabartiniai teisės aktai ir nekenkdami keliams, teigia Privačių miškų savininkų asociacijos (PMSA) vadovas Rytis Kuliešis.

  • Įdomiausi 2 kambarių butai, nusiderama iki penktadalio kainos
  • Dauguma nekilnojamuoju turtu besidominčių asmenų mano, kad dabar yra tinkamas laikas rimtai svarstyti galimybę pirkti būstą ir ieškoti priimtinų pasiūlymų, nes kainos yra pakankamai nukritusios. Tokios nuomonės laikosi daugiau nei 90 proc. nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt respondentų. Ir tik vos keli procentai apklausoje dalyvavusių asmenų mano, kad butų kainos dar turėtų nemažai nukristi, todėl dar verta laukti.

  • Rugsėjo mėnesį laukiama žymaus maisto papildų atminčiai gerinti poreikio augimo
  • Praėjusių metų duomenys rodo, kad dar prieš prasidedant mokslo metams, stipriai išauga įvairų atmintį gerinančių preparatų poreikis ir pardavimai. Remiantis bendrovės „SoftDent“ duomenimis, Lietuvoje 2009 metais nuo rugpjūčio iki spalio vidurio atmintį stiprinti bei gerinti norinčių žmonių skaičius išaugo 5 kartus. Rudenį ir pavasarį aiškiai matomas atmintį gerinančių maisto papildų ir vitaminų poreikio pikas, kuris gali būti drąsiai siejamas su mokslo metų pradžia ir pavasario egzaminų sesija.